Vianočný bazár 2019

Vianočný bazár 2019

Vianočný bazár 2019

       

Aby sme nezabudli, na to že Vianoce sú vtedy krásnymi, keď má každé dieťa iskričky v očkách, p. učiteľka Felcanová už po 9 – krát pripravila v škole vianočný bazár na pomoc sociálne slabým rodinám u nás na škole. Vianočný bazár sa konal v piatok 6.12.
Deti a učitelia z celej školy prinášali rozličné svoje pekné veci (hračky, spoločenské hry, knihy, bižutériu, obrázky, hlavolamy, vianočné ozdoby a rôzne maličkosti), ktoré zadarmo venovali do bazáru a následne v deň predaja si za symbolické ceny kupovali pre svojich blízkych malé darčeky. Všetci si v tento zimný mikulášsky deň prišli na svoje.

Pri predaji pomáhali najmä žiaci 6. až 9.ročníka (Tomáško, Miško, Lucka, Miška, Lea Jane, Miška, Victória, Karolínka, Christine, Julka, Janka, Alan, Alex, Denis, Oskar a Lukáš). Patrí im naše veľké poďakovanie.
Finančný príspevok 1548 € sa použije na pomoc a kúpu darčekv našim rodinám v hmotnej núdzi. Všetky deti a zamestnanci školy mali veľkú radosť, že mohli s našou pomocou prispieť na dobrú vec a tak darovať krajšie Vianoce.
Veľký kus práce urobili zanietené pani učiteľky pre dobrú vec:
                                                                                  Jaroslava Felcanová, Petra Grňová, Zuzana Stenová

ĎAKUJEME !!! 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)