Lyžiarsky výcvikový kurz 5.1.-10.1.2020

Lyžiarsky výcvikový kurz 5.1.-10.1.2020

Lyžiarsky výcvikový kurz

Ešte počas vianočných sviatkoch – 5.1.2020 sme spolu so žiakmi 7., 8. a 9. ročníka (45 žiakov) opäť po roku vyrazili do hôr na super lyžovačku, kde sme do 10.1.2020 strávili krásne chvíľky.
Lyžovali sme v stredisku Ski-Tále a ubytovaní sme boli v penzióne Bystrinka v Bystrej. 
Počasie nám tento rok vyšlo, aj keď pár dní pred odchodom bolo všade málo snehu. No Perinbabka nás nakoniec privítala čerstvou snehovou nádielkou  a dopriala nám dostatok snehu. S deťmi sme si to poriadne užili, slniečko nám svietilo takmer celý týždeň a nálada bola vždy výborná. Popri lyžovaní sme nezabudli ani na guľovačku na svahu či pri penzióne alebo na prechádzku zimnou krajinou.  Navštívili sme aj jaskyňu Bystrá, kde sme mali na dosah rúk malinkých spiacich netopierov. Každý večer sme sa spolu dobre zabávali – hádali sme pesničky, hrali šarády a rôzne spoločenské hry.
Kurz bol veľmi úspešný, lebo aj tí čo po prvýkrát stáli na lyžiach zvládli jazdu na vleku a sami zlyžovali svah.
Všetkým patrí veľká pochvala za snahu a pokrok v zdolávaní lyžiarskych zjazdoviek a za priateľské správanie k druhým. Vďaka patrí aj pedagógom, pani zdravotníčke Lenke a externému inštruktorovi Jankovi, ktorí sa počas celého kurzu naplno venovali žiakom a rozdávali počas pobytu radosť a dobrú atmosféru.
 Z výcviku si všetci odnášame veľa zážitkov a ĎAKUJEME za super lyžiarsky a už teraz sa tešíme na ďalší o rok.

Mgr. Stenová Zuzana, Mgr. Cigánik Ľuboš a Mgr. Richnavský Dávid

Veď posúďte sami ako nám bolo fajn 🙂 a pridávam aj ukážku spätných väzieb žiakov(pdf).

54321
(0 votes. Average 0 of 5)